למה אתם חייבים שעון חכם?

בעולם המתקדם של היום, טכנולוגיה וחדשנות רבים מתקיימים סביבנו באופן קבוע. אחד ההיבטים המשתנים כיום הוא שעון היד האישי. עם הצפייה המתמשכת בסמארטפונים וטכנולוגיות נלוות, כמו סינון והתקשרות פתוחה, הסמארטפון נהפך חלק חשוב משעון יד חכם המכיל תכונות מובנות רבות וחסכוניות. בניגוד לכך, שעון רגיל (אנלוגי) עובד רק כשעון שיראה לכם את השעה... ומצד שני כמובן, שעון חכם בעל יתרונות רבים ועוזר לעקוב אחר משימות ניהול בזמן אמת, לעקוב אחר פעילות גופנית, ולהתריע על מידע הדורש תשומת לב מיידית, הודעות ישירות למסך השעון על פרק היד, שיחות טלפון ועוד המון פיצ'רים חשובים שיחסכו מכם להוציא את הטלפון מהכיס. לאחר השוואה קטנה של שני הפריטים, מובן כי השעון החכם עדיף על מנת להשאר מעודכנים תמיד ולשמור על בריאותכם והכי חשוב, נוחיות מירבית

בחירת גודל השעון:

כדי לבחור גודל שעון שיתאים ליד שלנו, יש לקחת בחשבון מספר גורמים. ראשית, גודל היד שלנו חשוב לקחת בחשבון - ככל שהיד גדולה יותר, כך כדאי לבחור בשעון גדול יותר כדי שיתאים למראה היד. שנית, סוג השעון המבוקש חשוב לבחור גודל המתאים לו. למשל, שעוני ספורט יהיו גדולים יותר משעוני יוקרה. סוג הרצועה וסגנון האישי של הבעלים יכולים גם להשפיע על בחירת גודל השעון. כדי לוודא שהשעון יתאים ללבישה יום-יומית וגם לאירועים מעט יותר יוקרתיים, כדאי לבחור בשעון שעוצב בסגנון קלאסי, ואם אתם ספורטיביים אז בהחלט העדיפות לשעון מרובע וקל שיתאים לכם לכל פעילויות ולא יורגש על היד כמעט

למה לרכוש דווקא אצלנו?

חשוב לדעת שאנחנו מייבאים באופן עצמאי את כל השעונים באתר, בודקים ומוודאים שתקבלו מוצר חדש ותקין!

ברשותינו מחסן באשדוד עם כל הסחורה וברגע שאתם מסיימים את ההזמנה, החבילה שלכם נבדקת ונארזת מיידית ומועברת לחברת המשלוחים שלנו להפצה עם שליח עד הבית! אנחנו לא עובדים עם הדואר כי חשוב לנו שתתפנקו ותיהנו… וניתן לשלם בכל אמצעי תשלום נוח לכם כולל מזומן.

אנחנו שונים מהאתרים השונים שאתם נתקלים בהם ביום יום אשר מציעים משלוח חינם ושולחים לכם חבילות מסין מבלי לבדוק את המוצרים והרבה פעמים החבילות מגיעות אליכם לאחר חודשים רבים ותצטרכו לגשת לדואר הקרוב ולהמתין בתור… לא נוח!

חברת XBAND מחשיבה את עצמה מהחברות המובילות בישראל בשל השירות האישי אם זה בטלפון, בוואטסאפ או במייל וזמינים תמיד עבורכם לכל שאלה. כל המידע על המוצר שאתם רוכשים רשום באתר בצורה שקופה ומדוייקת על מנת שתדעו בדיוק מה אתם מזמינים ולא יהיו טענות לאחר מכן.

עוד סיבה לרכוש אצלנו היא שברגע שתסיימו את ההזמנה ישלח אליכם למייל סרטון וידאו בעברית אשר הכנו במיוחד עבור השעון שרכשתם ויסביר לכם צעד צעד איך לסנכרן את השעון לטלפון שלכם ואם לא הצלחתם לבד-אנחנו תמיד כאן לעזרה. מקווים שתבחרו בנו בקנייה הקרובה שלכם.

xband.co.il