בא לכם לפרסם אותנו ולקבל מתנות שוות?

XBAND פותחים את השערים לשגרירים שמוכנים להרוויח מפרסום השעונים שלנו!

אז איך זה עובד?

פשוט מאוד! בטוח שאתם מכירים חברים או משפחה שישמחו לרכוש שעון אצלנו. אז פה הקטע! אתם תקבלו מאיתנו לינק מיוחד ששייך רק לכם - תשלחו אותו למי שתרצו וברגע שהם ירכשו שעון אתם תקבלו מתנה שווה בסכום של עד 500 ש"ח לבחירתכם!!!

יאללה מתאים לי!

מעולה, פשוט הרשמו בכפתור כאן למטה:

ברגע שיקנו דרך הקישור שלכם 5 חברים - תקבלו מתנה שווה במיוחד באופן מיידי!!!

אז בואו נסכם:

אתם מפרגנים לנו ומביאים 5 חברים או מכרים שיקנו דרך הקישור הייחודי שלכם שתקבלו לאחר ההרשמה למערכת ותקבלו מאיתנו מתנה שווה בשווי 500 שקלים!!!

שווה נכון??

אתם בטח שואלים אילו מתנות תקבלו?

1 מהמתנות כאן למטה:

קונסולת משחקים ניידת

קונסולה עם שלטים

מוצרים באתר עד 500 שח

למה לרכוש דווקא אצלנו?

חשוב לדעת שאנחנו מייבאים באופן עצמאי את כל השעונים באתר, בודקים ומוודאים שתקבלו מוצר חדש ותקין!

ברשותינו מחסן באשדוד עם כל הסחורה וברגע שאתם מסיימים את ההזמנה, החבילה שלכם נבדקת ונארזת מיידית ומועברת לחברת המשלוחים שלנו להפצה עם שליח עד הבית! אנחנו לא עובדים עם הדואר כי חשוב לנו שתתפנקו ותיהנו… וניתן לשלם בכל אמצעי תשלום נוח לכם כולל מזומן.

אנחנו שונים מהאתרים השונים שאתם נתקלים בהם ביום יום אשר מציעים משלוח חינם ושולחים לכם חבילות מסין מבלי לבדוק את המוצרים והרבה פעמים החבילות מגיעות אליכם לאחר חודשים רבים ותצטרכו לגשת לדואר הקרוב ולהמתין בתור… לא נוח!

חברת XBAND מחשיבה את עצמה מהחברות המובילות בישראל בשל השירות האישי אם זה בטלפון, בוואטסאפ או במייל וזמינים תמיד עבורכם לכל שאלה. כל המידע על המוצר שאתם רוכשים רשום באתר בצורה שקופה ומדוייקת על מנת שתדעו בדיוק מה אתם מזמינים ולא יהיו טענות לאחר מכן.

עוד סיבה לרכוש אצלנו היא שברגע שתסיימו את ההזמנה ישלח אליכם למייל סרטון וידאו בעברית אשר הכנו במיוחד עבור השעון שרכשתם ויסביר לכם צעד צעד איך לסנכרן את השעון לטלפון שלכם ואם לא הצלחתם לבד-אנחנו תמיד כאן לעזרה. מקווים שתבחרו בנו בקנייה הקרובה שלכם.

xband.co.il